Anyag- és eszközgazdálkodó

Szereted a mozgalmas irodai munkát és ügyintézést? Változatos, felelősségteljes és hosszútávú munkát keresel? Amennyiben rendelkezel szakirányú végzettséggel és tapasztalattal ezen a területen, erősítsd szaktudásoddal székesfehérvári csapatunkat, jelentkezz még ma!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • eszközök, anyagok és nyilvántartott anyagok kezelése, vételezése, ellenőrzése és nyilvántartása az SAP rendszerben
  • az anyagok szükség szerinti cseréjének vagy pótlásának intézése, önrovancs készítése
  • a nem informatikai célú eszközök leltárhelyekre történő kiadása, visszavételezése, nyilvántartása (szerszámkönyv)
  • a munkavállalók munka- és védőruha ellátásának intézése
  • leltárak előkészítése és végrehajtása
  • eszközök selejtezésének előkészítése és ezek lebonyolításában való közreműködés
  • éves tervek készítése a felhasználói igények alapján
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • érettségi bizonyítvány
  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (pl. anyaggazdálkodási, logisztikai, könyvelői vagy egyéb gazdasági)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • legalább 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • orvosi alkalmasság
Előnyként értékeljük
  • SAP rendszer ismerete
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Székesfehérvár
Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina +36 (30) 700 5712

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.