Jogtanácsos

Bővülő csapatunkba keressük lelkes, senior jogtanácsos kollégánkat. Ha magabiztosan alkalmazod a jogszabályokat, jogi szakvizsgával és aktív (lehetőleg ajánlatkérői oldalon megszerzett) közbeszerzési jogi ismeretekkel rendelkezel, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • jogi támogatást nyújt a törvényes működés biztosításához a Társaság szervezeti egységei részére
  • közreműködik a társasági szintű utasítások, szabályzatok előkészítésében, véleményezésében
  • a közbeszerzési eljárások során biztosítja a jogi szakértelmet
  • a szerződéskötések során jogi támogatást nyújt, a szerződéstervezeteket jogi szempontból véleményezi
  • részt vesz a Társaság kintlévőségeinek érvényesítésében (fizetési felszólításokat készít, fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokat kezdeményez)
  • közvetlen jogi képviseletet lát el, peres és peren kívüli egyezségi javaslatokat készít
  • fegyelmi és kártérítési eljárásokat folytat le
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (jogi egyetem)
  • jogi szakvizsga
  • közbeszerzési jogi szaktudás
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Előnyként értékeljük
  • ügyvédi vagy közjegyzői irodában, illetve nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • közbeszerzési referensi, illetőleg szakjogászi végzettség
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatot
  • hosszútávú munkalehetőséget
  • versenyképes havi jövedelmet
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • változatos feladatokat
  • fiatal, lendületes csapatot

Amit ajánlunk továbbá:

  • vasúti utazási menetkedvezményt (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatást
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulást
  • SZÉP - kártya juttatást (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónuszt az év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • munkavállalói ajánlási programot pénzjutalommal
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Gál Eszter +36 30 325 8141

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.