HR partner

Keressük az új kollégánkat a HR csapatunkba, aki a humánpartneri feladatok mellett részt vesz a terület létszámtervezésében és jól kezeli az excel táblákat. Te lennél az?

Van tapasztalatod a HR területén? Új munkahelyet keresel? Szeretnéd a tudásodat az ország egyik legnagyobb munkáltatójánál kamatoztatni? Jelentkezz és dolgozzunk együtt!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • humán szakmai támogatást adsz a hozzád tartozó szervezeti egységek vezetői részére
  • ellátod a munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel, munkaszerződés módosításokkal, tanulmányi szerződéskötéssel kapcsolatos feladatokat
  • gondoskodsz a munkavállalók adatainak az SAP rendszerben történő naprakész nyilvántartásáról
  • részt veszel a terület létszám tervezésében és a havi/éves riportokhoz adatokat szolgáltatsz
  • végzed a hozzád tartozó szervezeti egységek működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatokat
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • érettségi
  • humán vagy gazdasági szakirányú végzettség
  • nagyvállalati HR tapasztalat
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • vonatkozó törvények, szabályozók, utasítások átfogó ismerete, kiemelten az Mt.
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű ismerete (kiemelten Excel)
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • pontos munkavégzés, rugalmasság
  • rendszerben való gondolkodás
  • kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • analítikus gondolkodás
Előnyként értékeljük
  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (humán, jog vagy gazdaság terület)
  • SAP HR ismerete
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára +36 (30) 475 1560

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.