Pályakezdő mérnök (gépészmérnök, járműmérnök)

Téged keresünk, ha érdekel a vasút világa. Izgalmas feladatok várnak Rád a személyszállítás területén, részese lehetsz a különböző technológiai, erőforrás-gazdálkodási folyamatoknak. Remek fejlődési lehetőség vár Rád, ha nálunk képzeled el a jövődet. Te csak hozd magaddal a lendületet, és STARTolj nálunk!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • szakmai tapasztalatokat szerezhetsz vasúti gépészeti, vontatási területen a szakma legjobb szakértőitől
  • a vasúti járművek javítási és szerelési technológiai folyamatait megismered, felügyeled
  • a felmerült egyedi technológiai, műszaki problémák megoldási módját meghatározod
  • diagnosztikai vizsgálatokat és hibafeltárásokat végzel
  • részt veszel az új eljárások kidolgozásában
  • felsőfokú vontatási szakvizsgát és kocsivizsgálói tanfolyamot elvégzed
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • főiskolai/egyetemi (BSc/MSc) gépészmérnök, járműmérnök diploma
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • orvosi alkalmasság
Előnyként értékeljük
  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
  • vasúti szakirányú diploma
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Szeged
Bővebb felvilágosítást ad

Ughy Renáta +36 (30) 116 3675

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.