Készletgazdálkodási referens

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Pályavasúti szakanyag készletgazdálkodás szervezetébe keressük új kollégánkat!

Szervezetünk fő feladata a pályavasúti szakanyag ellátásával kapcsolatos készletgazdálkodási feladatok végzése, kiemelten a pályavasúti szakanyag igényekhez szükséges anyagellátás biztosítása, az anyagelosztási hálózat hatékony működtetése, optimális készletszint biztosítása mellett.

Ha van tapasztalatot vasúti, pályavasúti, raktár-gazdálkodási, logisztikai területen és szívesen kamatoztatnád az eddigi megszerzett szakmai tudásodat nálunk, szereted a változatosságot, és szeretsz új dolgokat tanulni, akkor ez a TE lehetőséged! Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • vissznyereményi anyagszükségletek monitorozása, SAP rendszeren belüli nyomon követése, diszponálási rendelések elkészítése
  • vissznyereményi anyagok gazdasági minősítéshez szükséges riportok készítése és a minősítés végrehajtása
  • vissznyereményi cikkállomány kezelése
  • vissznyeremény tervezés, kapcsolattartás és koordináció MÁV társ szervezetek között
  • központi tárolóterületek kapacitásának figyelemmel követése, szükség szerint új tárolóterületek felmérése, kijelölése
  • közreműködés a központi tárolóterületek raktáraiban tárolt készletek minősítésében, selejtezésében
  • selejtezhető készletek országos szintű felmérése, a selejtezési folyamat nyomon követése
  • vissznyereményből keletkező fémhulladékok értékesítésével összefüggésben adatok gyűjtése és elemzése
  • nem beépíthető vissznyeremények (pl. faaljak, vasbetonaljak, betontermékek) elszállításának ütemezése, megrendelése
  • beszámolók, munkakörre vonatkozó jelentések, javaslatok készítése, előterjesztése, elemzése a szervezet eredményességének növelése érdekében
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú állami iskolai végzettség – érettségi és szakirányú felsőfokú raktárgazdálkodás, anyaggazdálkodási, logisztikai végzettség vagy vasúti szakképesítés
  • legalább 3 év raktár-gazdálkodási, vagy anyaggazdálkodási, vagy logisztikai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • kiváló szóbeli, írásbeli kommunikációs készség
  • problémamegoldó készség
  • gyakorlatias gondolkodásmód
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság
Előnyként értékeljük
  • pályavasúti szakanyagok, kiemelten sínrendszerek, aljak, kapcsolószerek ismerete
  • SAP MM modul ismerete
Amit ajánlunk
  • barátságos csapat
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Tóvizi Lilla +36 (30) 135 3889

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!