TMK karbantartó

Érdekel a vasút világa, és szeretsz különleges gépek, berendezések működésével foglalkozni?

Ha igen, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba.

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • létesítmények épületgépészeti, egyéb gépészeti berendezéseinek villamossági karbantartása, javítása, tisztítása
  • a villamos áram ellátását biztosító berendezéseinek villamossági karbantartása, javítása, tisztítása, üzemeltetése
  • a létesítmények fűtését (hőközpontok), illetve hűtését biztosító berendezések valamint vízművek és vízműhálózatok berendezéseinek villamossági karbantartása, javítása, tisztítása
  • mosóbázis gépészeti berendezéseinek villamossági karbantartása, tisztítása, javítása
  • szennyvíztelep gépészeti berendezéseinek, műtárgyak villamossági karbantartása, tisztítása, javítása
  • szerszámgépek, kisgépek, gyártási tevékenységhez kapcsolódó egyéb berendezések /fémipari, faipari, gumiipari, stb./ villamossági karbantartása, javítása, tisztítása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő)
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • precíz, önálló, proaktív munkavégzés
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • csapatjátékos szemlélet
Előnyként értékeljük
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • targoncavezetői, egyéb kisgép kezelői végzettség, OKJ-s bizonyítvány
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok

Amit ajánlunk továbbá:

  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatást
  • havi nettó 4000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal
Munkavégzés helye
Jászkisér
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad

Gál Eszter +36 30 325 8141

Vállalati bemutatkozó

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.