Informatikai környezetmenedzser

Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál.

Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • CI/CD pipeline-ok tervezése, kialakítása, build és release folyamataik automatizálása
  • fejlesztési, tesztelési környezetek konténerizálása (docker), kubernetes környezet kialakítása
  • különböző környezetek (fejlesztői, teszt) előkészítése, paraméterezése, hangolása
  • automata teszt környezetek kialakítása konténeres környezetben (AZURE, On-prem)
  • fejlesztési, tesztelési környezetekkal kapcsolatos incidensek megoldása, a hibák elhárításában való aktív közreműködés, a fejlesztési folyamatok támogatása
  • fejlesztési projektben történő részvétellel a DevOps szemlélet megjelenítése
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség, meglévő diploma
  • legalább 3 év DevOps tapasztalat
  • ADS (AZURE Devops Server) ismerete
  • Docker/Kubernetes gyakorlat
  • fejlesztési projektekben való részvétel
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés.
  • rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • analitikus képesség, rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás
  • nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség
Előnyként értékeljük
  • felhős (AZURE) DevOps ismeretek
  • DevSecOps ismeretek
  • tesztismeretek (ISTQB - CTFL)
  • PowerShell framework rutinos használata
  • agilis projekt tapasztalatok
  • virtualizációs technológiák (VMware, Hyper-V) ismerete
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!