Vasúti járműszerelő

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • ciklusrendi szabványban szereplő és a közvetlen vezető által meghatározott karbantartási és/vagy javítási tevékenység feladatainak elvégzése;
  • a Technológiai utasítás szerinti járműfenntartási tevékenység feladatainak végrehajtása a vasúti jármű járműszerkezeti elemein, fékrendszerén, vontatási és segédüzemi elektromos, és egyéb mechanikus berendezésein;
  • vasúti járművek hibáinak elhárítása, műszaki ellenőrzés végrehajtása a járműtelepen vagy a vonalon;
  • a Technológiai utasítás szerinti jármű-átalakítási és jármű-fejlesztési tevékenység végrehajtása,
  • szerelvények műszaki átvételének és átadásának lebonyolítása és dokumentálása.
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú végzettség
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • pontos, precíz munkavégzés mind önállóan, mind csapatban.
Előnyként értékeljük
  • műszaki vagy elektromos szaktudás.
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • HÉV járművezetői tanfolyam elvégzésére való nyitottság;
Amit ajánlunk
  • teljes munkaidős, határozott idejű foglalkoztatás;
  • versenyképes jövedelem;
  • kollektív szerződésben rögzített béren kívüli juttatások;
  • arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is), kiegészíthető a Volánbusz helyközi járataira érvényes utazási igazolvánnyal is;
  • éves utazási igazolvány, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is).
Munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Tamara +36 (30) 311 2119

A MÁV-VOLÁN-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.