Közbeszerzési szakértő

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Beszerzési, környezetvédelmi és szállítási üzletágban a fő feladatunk központosított szolgáltatások – kiemelten a beszerzések, közbeszerzések teljeskörű lebonyolítása - biztosítása megbízóink számára tevékenységük ellátásához, különösen a MÁV-VOLÁN-csoport, illetve az Építési és Közlekedési Minisztérium tulajdonosi jogkörgyakorlása alá tartozó vállalatok részére.

Sokrétű feladataink felkeltették az érdeklődésedet és szívesen lennél csapatunk tagja? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • közbeszerzési eljárok bonyolítása
  • az előkészítő, értékelő bizottságok munkájának koordinálása
  • csoportszintű beszerzési módszertanok bevezetésében, felügyeletében, harmonizációjában történő közreműködés, beleértve az egységes beszerzési eljárásrend kialakítását
  • a társasági szintű kiemelt, uniós értékhatárt meghaladó közbeszerzési eljárások lefolytatása
  • jogszabálykutatás, közbeszerzési állásfoglalások készítése
  • a feladatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások és nyilvántartási kötelezettségek megvalósítása
  • közreműködés a közbeszerzési terv és a beszámoló készítésében
  • aktív részvétel a közbeszerzési gyakorlat fejlesztésében
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • meglévő diploma
  • felhasználói szintű MS Office programok ismerete
  • 5 év beszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon
  • 3 év közbeszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • jó elemző készség
  • folyamatszemlélet
  • proaktív problémamegoldás
  • agilitás, nyitottság
  • kiemelkedő precizitás
  • hatékony kommunikáció szóban és írásban
  • terhelhetőség (több közbeszerzési eljárás egyidejű bonyolítása)
Előnyként értékeljük
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Miskolc
Bővebb felvilágosítást ad

Gyergyói-Szabó Réka Angéla +36 (30) 168 0035

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!