SAP modulgazda

Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál.

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a szolgáltatási szerződésben előírtaknak megfelelő módon biztosítja az SAP gazdasági modulok (FI, AM, CO, TRCM) és kapcsolódó SAP komponensek működését (beleértve a hibabejelentések, kezelését is)
  • biztosítja, felügyeli és koordinálja az SAP oldali interface-ek működtetését, szükség esetén részt vesz azok javításában
  • működteti az érintett modulok rendszer- és programkövetési dokumentációs rendjét, közreműködik az SAP alkalmazások archiválási rendszerének kialakításában
  • irányítja és szervezi az adott modult érintő tesztelési feladatokat
  • összegyűjti, az érintett adatgazdákkal és folyamatgazdákkal történő egyeztetés alapján konszolidálja az adott modult érintő rendszerváltoztatási fejlesztési igényeket
  • figyelemmel kíséri az illetékességi körébe tartozó alkalmazások standard változásait, javaslatot tesz az új funkciók, lehetőségek adaptálására az érintett felhasználói szakterületek számára
  • a hibabejelentések elemzése alapján, javaslatot tesz az érintett felhasználói szakterületek számára az üzleti folyamatok módosítására, funkciómódosításra, az új funkció kialakítására
  • kezeli az adott modult érintő jogosultsági igényeket
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki vagy gazdálkodási vagy informatika szakirányú)
  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • modulnak megfelelő SAP ismeret
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • jó kommunikációs képesség
  • hitelesség – következetesség
  • önálló problémamegoldás
  • rugalmasság
  • adaptivitás
  • csapatmunka és együttműködés
  • vezetési szerepvállalás
  • meggyőzési képesség
  • minőség-orientáció
  • szolgáltatói szemlélet
Előnyként értékeljük
  • üzemeltetési és fejlesztési tapasztalat nagyvállalati környezetben, több vállalatra működő SAP környezetben
  • további SAP modulok ismerete
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Kérjük, jelölje meg a preferált nagyvárost.
Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!