HÉV járművezető tanuló

A MÁV-VOLÁN-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a 2024. november 04-én, Budapesten induló, körülbelül 8 hónapos járművezetői tanfolyam ideje alatt a szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása;
  • a tanfolyam hatósági és társasági vizsgákkal zárul, amelyek sikeres megszerzése esetén HÉV vasúti járművezetőként foglalkoztatunk tovább;
  • a tanfolyam elvégzését követően a járművek műszaki ellenőrzése és előkészítése, menetrend szerinti továbbítása lesz a feladatod.
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú iskolai végzettség;
  • betöltött 20. életév;
  • komplex foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálaton való részvétel, alkalmas minősítés megszerzése. A vizsgálatot a MÁV-HÉV Zrt. szervezi meg.
Előnyként értékeljük
  • középfokú műszaki iskolai végzettség;
  • műszaki érdeklődés;
  • alkalmazkodóképesség közepesen nehéz fizikai terheléshez, változó munkakörnyezeti feltételek melletti munkavégzéshez és fokozott pszichikai terheléshez;
  • vasúti végrehajtószolgálati tapasztalat;
  • vasút szakma iránti elkötelezettség;
  • a tanfolyam ideje alatt alapbérként bruttó 400 000 Forint;
  • ösztönzők fizetése sikeres modulzáró vizsgák után;
  • a fővárosi közösségi közlekedési eszközökön történő utazásra jogosító igazolvány;
  • vasúti arcképes utazási igazolvány;
  • 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is;
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is;
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál;
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára;
  • egészségpénztári és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó csapat és tervezhető szabadidő.
Munkavégzés helye
HÉV-vonalak (Csepel, Ráckeve, Gödöllő, Szentendre)
Bővebb felvilágosítást ad

Gyakov-Molnár Viktória +36 (30) 643 0183