MS adattárház fejlesztő

Az IT üzletágon belül az Alkalmazásfejlesztés és üzemeltetés szervezet fő feladata jellemzően a MÁV-csoport vállalatai részére a tevékenységeik hatékony ellátása érdekében használt alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése. Az AFÜ által fejlesztett és üzemeltetett alkalmazások széles körű tevékenységi kört támogatnak, mint például a pénzügyi-, kártérítési rendszerektől kezdve a pályavasúti, jegyértékesítési, menetrend készítésére vonatkozó szakmai rendszerekig.

Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • az adattárház tranzakciós adatbázisainak fejlesztése (STAGE, DWH, DM)
  • az adatpiaci (DM) réteg tábláinak, tárolt eljárásainak és nézeteinek fejlesztése a megrendelő riportigényeinek figyelembevételével
  • az elkészült megoldások fejlesztői tesztelése
  • az általunk használt vezérlő keret (ARA) megismerése, szükség esetén fejlesztése (nagyrészt PowerShell, SQL és kisebb mértékbe C# kódokra épül)
  • adatátvételek fejlesztése, konfigurálása
  • más fejlesztőkkel és tesztelőkkel való együttműködés
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség, meglévő diploma
  • magas szintű tranzakciós adatbázis tervezési és fejlesztési ismeret
  • adattárház fejlesztési ismeretek
  • magas szintű T-SQL nyelv ismeret
  • SSMS és Visual studio haladó ismeret
  • PowerShell haladó ismerete
  • SQL lekérdezések optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • tranzakciós adatbázis optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • analitikus képesség, rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás
Előnyként értékeljük
  • nagyvállalati tapasztalat
  • projekttapasztalat
  • ADS (Azure Devops Server) használatának ismerete
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Országos
Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!