Műszaki szakértő

Mérnök végzettséggel rendelkezel? Szívesen részt vennél a vasúti járművek karbantartásához szükséges anyagok beszerzésében és szeretnéd a szakmai tapasztalatodat az ország egyik legnagyobb munkáltatójánál kamatoztatni?

Jelentkezz és erősítsd a budapesti Járműkarbantartás támogatás csapatát!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • összeállítja a beszerzési igényt érintő műszaki dokumentációk műszaki tartalmát és részt vesz a műszaki dokumentumok véleményezésében
  • szakértői véleményt ad a beszerzési eljárást érintő műszaki kérdésekben
  • műszaki szakértelmet biztosít a pályázati felhívás műszaki és szakmai alkalmassági kritériumainak meghatározásában
  • egyeztetéseket, piaci konzultációkat végez, és indikatív árajánlatokat kér be a piaci szereplőktől
  • értékeli és bírálja a pályázati felhívásokra beérkező ajánlatokat, véleményezi a referenciaigazolásokat és vizsgálja a potenciális beszállítók műszaki-szakmai alkalmassági követelményeit
  • biztosítja a műszaki képviseletet a tárgyalásokon
  • feldolgozza a beszerzési eljárásokat érintő műszaki tartalmat és adatszolgáltatást
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • beszerzési folyamatok ismerete
  • (vasút) gépészeti vagy villamossági ismeretek
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság és innovatív szemlélet
  • felelősségtudat
Előnyként értékeljük
  • 3-5 év vasútüzemi, járműgépészeti vagy járművillamossági szakmai gyakorlat
  • SAP ismeret
  • közbeszerzési ismeret
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Petra +36 (30) 998 2903

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.