IT szakértő

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk elsődlegesen a MÁV-csoport vállalatainak nyújt teljeskörű informatikai szolgáltatást. Ha tudsz azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezésed a meghirdetett pozícióra.

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • MS környezetben Hardware, Software komponensek és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése
  • központi üzemeltetés „AD” tartományi környezetben és management szoftverrel
  • központi üzemeltetés SCCM szoftverrel
  • műszaki előkészítő/tervezői feladatok
  • önálló optimalizált/automatizált disztribúciós csomagok készítése
  • koordinációs feladatok ellátása
  • operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support
  • a rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítés
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, vagy nem szakirányú felsőfokú végzettség és szakirányú tanfolyam
  • legalább 3 éves nagyvállalati környezetben szerzett, szakirányú szakmai tapasztalat
  • MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete
  • Android mobil operációs rendszer ismerete
  • MDM szoftver ismerete
  • AD tartományi környezet magasszíntű ismerete
  • SCCM szoftver ismerete
  • MS Office szoftvercsomag ismerete
  • MS Excel középszíntű ismeretes
  • számítógépek hardver-szintű ismerete
  • IP hálózatok alapfokú ismerete
  • alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság, megbízhatóság
  • fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
  • ügyfélorientált kommunikációs készség
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!