Készletgazdálkodási szakértő

A Raktár- és Készletgazdálkodási üzletág fő feladata az általános- és szakanyagkörök tekintetében komplex készletgazdálkodási, operatív beszerzési, raktározási szolgáltatás biztosítása, valamint műszaki szolgáltatások nyújtása a MÁV-Volán-csoport tevékenységének ellátásához.

Szívesen részt vennél feladatainkban és lennél csapatunk tagja? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-Volán-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • pályavasúti szakanyag készletgazdálkodási szinten koordinálja és közreműködik a Folyamat Monitoring rendszer (FMR) működtetéséhez szükséges dokumentumok egységes biztosítását.
  • pályavasúti szakanyag készletgazdálkodási szinten koordinálja és közreműködik a saját hatáskörben indított beszerzési eljárásokat.
  • a feladatkörébe utalt anyagok tekintetében az igény előrejelzések társasági szintű összegyűjtésével javaslatot tesz az éves készletezési politika és stratégia kialakítására, valamint fedezetszámítási technikával biztosítja a készletbeszerzési tervet
  • összeállítja a feladatkörébe utalt anyagok tekintetében a tenderdokumentációk készletgazdálkodás szempontú tartalmát
  • szakértőként közreműködik szakmai teamek, és a beszerzési eljárások előkészítésében és lebonyolításában
  • figyelemmel kíséri a feladatkörébe utalt készletek készletcsoportonkénti alakulását, javaslatot tesz az optimális készletszintek kialakítására
  • végzi az SAP rendszerben a megrendelések rögzítését
  • közreműködik az immobil készletek feltárásában, javaslatot készít a hasznosítási eljárásokra
  • a hatáskörébe utalt vizsgálatok, mérések, elszámolások, kimutatások elvégzése és elvégeztetésének előkészítése, vizsgálati megállapítások alapján a szükséges intézkedések megtétele
  • cikktörzs karbantartásban közreműködik a pálya szakanyagok tekintetében
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • befejezett felsőfokú – gazdasági, vagy műszaki - állami iskolai végzettség (főiskolai, vagy egyetemi diploma) vagy felsőfokú raktárgazdálkodás, anyaggazdálkodási, logisztikai végzettség
  • legalább 2 év raktár-gazdálkodási, vagy anyaggazdálkodási, vagy logisztikai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • megbízhatóság, precizitás
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • kiváló szóbeli, írásbeli kommunikációs készség
  • kreativitás, kezdeményezőkészség
  • magasfokú problémamegoldó készség
Előnyként értékeljük
  • beszerzési ismeretek
  • SAP MM modul ismerete
  • műszaki ismeret (pályavasúti szakanyagok)
Amit ajánlunk
  • barátságos csapat
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Tóvizi Lilla +36 (30) 135 3889

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!