Monitoring szakértő

Analitikus gondolkodás jellemez és szakértőnek vallod magad kontrolling területen?

Ha jártas vagy az SAP IM és PM moduljában és fontos számodra a minőségi munkavégzés, várjuk jelentkezésed a MÁV Zrt. beruházás kontrolling csapatába!

A MÁV Zrt. Beruházás kontrolling szervezetének célja a MÁV-csoport beruházás forrás és beruházás monitoring rendszer működtetésével a beruházási, felújítási források társasági és vállalatcsoporti optimális felhasználásának elősegítése a stratégiai célok megvalósításának érdekében.

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • forrás struktúra rögzítése a SAP IM moduljában, a projektek nyomon követése,
  • havi zárások és kacsolódó SAP feladatok elvégzése,
  • CAPEX beszámolók készítése,
  • beruházási adatok átadásának indítása a COGNOS részére,
  • időbeli elhatárolások projekthez rendelése, forráspozíciók létrehozása,
  • könyvelési feladás, értékcsökkenési elemzések készítése,
  • a rövid-, közép- és hosszú távú felújítási, fejlesztési és beruházási forrásallokációs tervek összeállításában és kiadásában történő közreműködés,
  • a definiált célok elérése érdekében a projekt teljes életciklusa alatt a mérföldkövek határidőre történő teljesítésének figyelemmel kísérése, projektek utóértékelése,
  • forrás monitoring rendszer kialakításában való részvétel, monitoring jelentések készítése.
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • felsőfokú végzettség (pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági),
  • SAP vállalatirányítási rendszer IM és PM moduljának teljeskörű ismerete,
  • MS Office magasfokú felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • rendszer- és folyamat szemlélet.
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • elemző, analitikus látásmód,
  • felelősségteljesség, megbízhatóság,
  • önálló és csapatmunkára való képesség,
  • határidők pontos betartása,
  • jó problémamegoldó képesség, precizitás,
  • rugalmasság, terhelhetőség.
Előnyként értékeljük
  • beruházás kontrolling területen szerzett tapasztalatot,
  • mérlegképes könyvelő képesítést.
Amit ajánlunk
  • stabil, biztos munkahely,
  • barátságos csapat,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére, szabályozás szerint a családtagok részére is,
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség munkavállalóink részére.
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Egyed Bernadett +36 (30) 316 8216

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.