Területi vontatási főirányító

Jó szervezőképességgel rendelkezel és határozott vagy? Szívesen vennél részt a vontatási szolgáltatás lebonyolításában és operatív irányításában? Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel?

Ha igennel válaszoltál a kérdésekre, akkor ez a hirdetés neked szól. Jelentkezz és legyél az Üzemirányítás csapatának új pécsi tagja!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • felelős - irányítási területén - az operatív irányításáért vontatás-szolgáltatási ügyekben
  • felügyeli és irányítja a kiállított vontatójárművek, motorvonatok és a szolgálatra vezényelt mozdonyszemélyzet gazdaságos felhasználását, betartatja a kiadott technológiákat
  • részt vesz az operatív vonatforgalmi tervezésben, lebonyolításban és érvényesíti a társasági érdekeket a megrendelő-teljesítő viszonyban, prioritást biztosít az emberi erőforrások költséghatékony felhasználásában
  • intézkedik balesetek, közlekedési zavarok feloldásában a szükséges erőforrások átcsoportosításával, szükség esetén a mozdony, motorvonat és személyzetforduló megváltoztatásában
  • koordinálja a rendkívüli helyzetek elhárítására és az operatív feladatok végrehajtására irányuló munkavégzést
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • MÁV-csoportban fennálló munkaviszony
  • érettségi
  • érvényes mozdonyvezetői vizsga
  • felsőfokú szakirányú vasúti szakképesítés
  • 3 év szakmai tapasztalat
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • jó kapcsolattartó képesség
  • jó konfliktuskezelő képesség
  • határozottság
  • jó problémamegoldó képesség
Előnyként értékeljük
  • 1.1 forgalmi vizsga
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Pécs
Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára +36 (30) 475 1560

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.