Klímaszerelő

Nem okoz már kihívást a lakások és irodák klímáinak szerelése? Akkor gyere hozzánk és kamatoztasd eddigi szakmai tudásod műhelyi környezetben vasúti járműveken! Ezen kívül mi biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk számodra, mivel nálunk ezt a tevékenységet egész évben végezni kell. Várjuk jelentkezésed!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • klímarendszerek mechanikus javítása (tömlők cseréje; hűtőközeg lefejtése, visszatöltése; vákuumos vizsgálat)
  • klíma kompresszorok mágnes kuplungjának cseréje
  • a klímaegység tetőberendezéseinek és a járművek utasterében lévő részeinek karbantartása, tisztítása
  • a klímaberendezések időszakos vizsgálata, karbantartása
  • vasúti járművek javítása és karbantartása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú gépszerelői végzettség (pl. vasúti járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, villamosgép szerelő vagy egyéb járművillamossági szerelő)
  • klímaszerelői képesítés (M-I. vagy H-I. végzettség)
  • orvosi alkalmasság
Előnyként értékeljük
  • járművek javításában szerzett szakmai tapasztalat
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
Munkavégzés helye
Székesfehérvár
Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina +36 (30) 700 5712

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.