Folyamat szakértő

Szeretnél részt venni a személyszállítás jövőjének alakításában? Egyetértesz azzal, hogy a folyamatok ismerete és optimalizálása javíthatja a vállalati működést?

Az Integrált rendszer- és folyamatmenedzsment szervezet lendületes csapatába keressük új kollégánkat. Legyél te az! Jelentkezz!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • folyamatfelvétel, a folyamatok felülvizsgálata, a szükséges folyamati dokumentumok előállítása
  • társasági szintű folyamattérkép és folyamat katalógus kialakítása
  • a folyamatok elemzése, a működési zavarok feltárása
  • javaslattétel a folyamatok fejlesztésére, a működés optimalizálására
  • javaslattétel a felmért folyamatok jellemző mutatóinak meghatározására, mérésére
  • mutatószámok alakulásának nyomon követése
  • szabályzatok, utasítások folyamatalapú véleményezése
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági, műszaki)
  • folyamatmenedzsment ismeretek (BPM, BPR, BPI és lean módszertan alapok)
  • folyamatmodellezési módszertanok ismerete (EPC, keresztfunkcionális folyamatábrázolás, BPMN 2.0)
  • folyamatmodellezési programok erős felhasználó szintű ismerete (ARIS Connect/Designer, MS Visio, Enterprise Architect, draw.io)
  • angol kommunikációképes nyelvtudás
  • 1 év szakmai (folyamatmenedzsment) gyakorlat
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • jó szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • innovatív szemléletmód
Előnyként értékeljük
  • SAP rendszer ismerete
  • integrált irányítási rendszerek ismerete
  • ARIS admin oldali illetve fejlesztési tapasztalat
  • ARIS GRC modul ismerete
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Petra +36 (30) 998 2903

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.