Humánerőforrás kontrolling szakértő

Érdekelnek a nagyvállalati humánerőforrás gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatok? Szívesen vennél részt javadalmazás témájú tervek, elemzések, kimutatások készítésében?

Ha igen, úgy jelentkezz a MÁV Zrt. Humánerőforrás kontrolling csapatába!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a MÁV Zrt. személyi jellegű ráfordítások üzleti tervének, majd munkakör szintű operatív tervének elkészítéséhez szükséges információk összegyűjtése, a tervek elkészítésének koordinációja, összeállítása,
  • az üzleti terv dokumentáció humán fejezetének elkészítése,
  • a negyedéves humán előrejelzések kalkulációja, terv-várható eltérések elemzése,
  • részvétel javadalmazás témájú elemzések, kimutatások, döntés előkészítő anyagok készítésében,
  • közreműködés a humán kontrolling rendszer fejlesztésében, szabályzatok, eljárásrendek kialakításában a szervezeti és működési változásokhoz rugalmasan alkalmazkodó rendszer kialakítása érdekében.
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági diploma),
  • gazdasági számítások és elemzési eljárások ismerete,
  • jogszabályok ismerete és alkalmazása,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, SAP),
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat.
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • analitikus gondolkodás, jó numerikus készség;
  • koncepcionális gondolkodás;
  • önálló, proaktív munkavégzés;
  • jó problémamegoldó készség, precizitás;
  • team munkára való alkalmasság.
Előnyként értékeljük
  • SAP HR rendszer ismeretét.
  • COGNOS rendszer ismeretét.
Amit ajánlunk
  • stabil, biztos munkahely,
  • barátságos csapat,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére, szabályozás szerint a családtagok részére is,
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség munkavállalóink részére.
Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad

Egyed Bernadett +36 (30) 316 8216

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.