Vizsgálóbiztos

Szeretnél egy jobb és biztonságosabb vasútért dolgozni? Jól ismered a vasutat és az ott betartandó szabályokat? Szereted a változatos feladatokat? Érdekel a munkajog és a kollektív szerződések világa? Ha az alábbi feladatok felkeltik érdeklődésedet és egy összetartó szervezet tagjává szeretne válni, jelentkezz vizsgálóbiztosi csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek
  • előzetes tényfeltáró vizsgálatokat végez, tisztázza a tényállást, vizsgálja a kötelezettségszegést, illetve a munkavállalói kártérítési felelősséget, a lefolytatott vizsgálat eredményével kapcsolatban javaslatot tesz
  • előkészíti a vétkes kötelezettségszegések miatti azonnali hatályú felmondások indokolását, írásbeli figyelmeztetést, vagy hátrányos jogkövetkezményt kiszabó határozatot
  • közreműködik a fegyelmi eljárás megindításában és lefolytatásában
  • szakmai támogatást nyújt a munkáltatói jogkörgyakorlók részére a munkáltatói intézkedésekhez kapcsolódóan
  • nyilvántartást vezet a munkáltatói intézkedésekről és a kártérítési ügyekről
  • képviseli a társaságot a munkáltatói intézkedésekkel kapcsolatos vizsgálatok és egyeztetések során, szakmai támogatást nyújt a kapcsolódó dokumentumok előkészítésében
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • határozottság
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • pontos, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
Előnyként értékeljük
  • Munka Törvénykönyve, a MÁV-START Zrt. Kollektív Szerződése, egyéb munkajogi szabályok ismerete
  • jogi diploma
  • szakmai tapasztalat vasúti igazgatási területen
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalat
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Budapest
Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára +36 (30) 475 1560

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.